Oferta

Wellness pakiet w Chorwacji na wyspie Krk, Wenecja, Triest, rejs, jaskinie, jeziora

Inne Inne Wycieczka objazdowa
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • Telefon
 • Restauracja
 • sauna
 • Tenis
 • Whirpool
 • Solarium
 • Klimatyzacja centralna
 • Klimatyzacja indywidualna
 • Parking
 • Bar
 • Jadalnia
 • Kawiarnia
 • Sklep - market
 • Sala telewizyjna
 • Sala wielofunkcyjna
 • Sala konferencyjna
 • Internet
 • W mieście
 • Programy dietetyczne
 • Jazda konna
 • Port jachtowy
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Kantor walut
 • Program animacyjny
 • Winda
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Plaża
 • Boisko

Symbol oferty:5448584/111 Pobierz:  

Cena podstawowa:
Bielsko-Biała, osoba dorosła, ubezpieczenie NWKL, pokój 2-osobowy typu B, przejazd Polska - Chorwacja, pokój 2+1os STANDARD 2xłóżko 1xkingsize 1xłazienka 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena zawiera: przejazd autokarem lux lub busem, pobyt w hotelu ***, wyżywienie (3 x śniadanie i 3x obiadokolacje w formie bufetu), ubezpieczenie KL NW, opłatę klimatyczną, wycieczki zgodnie z programem. Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

PROGRAM

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. Krótkie zwiedzanie Wiednia - objazd ringu miasta - zabytki wokół Ringu: Opera, Ratusz, Parlament Muzeum historii sztuki, Miejski Park, pałac w Schoenbrunn.
Dzień 2 (1)
Przyjazd w godzinach rannych do miejscowości Bled. Piknik nad jeziorem. Podziwianie panoramy. Przejazd do Ljubljany. Krótki spacer po zabytkowym centrum miasta: Uniwersytet w Ljubljanie, Ratusz, Katedra św. Mikołaja, Tromostovje - czyli potrójny most, Franciszkańska Cerkiew. Przejazd do Postojnej - zwiedzanie największej jaskini świata -Postojnska Jama” (bilet wstępu 23,5 EUR - dorosły, 13, 5 EUR dzieci). Przejazd na wyspę Krk przez największy most Europy. Przyjazd do Baśki. Zakwaterowanie. Czas wolny: baseny kryte i otwarte. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3 (2)
Śniadanie. Czas wolny na spa: masaż: DE STRESS - szyi, klatki piersiowej, pleców i ramion 45 min., nieograniczone korzystanie z basenów krytych i otwartych, studia fitness, plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4 (3)
Śniadanie. Czas wolny na spa: 3 godzinne korzystanie z usługi -BAŚKA RELAX” w zakresie wellness centrum. Wolny czas. Plażowanie. Fakultatywny rejs ze zwiedzaniem morskiego dna i pokazem nurka. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Triestu. Zwiedzanie włoskiego portu. Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: plac św. Marka, bazylika św. Marka, Rialto, przejazd tramwajem wodnym przez wyspy: Murano, Burano. Czas wolny w Wenecji do późnych godzin wieczornych. Powrót nocny do Polski przez: Włochy, Austrię, Czechy.
Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Cena zawiera:
- transport luksusowy z klimatyzacją
- opiekę pilota, kierownika grupy
- 3 noclegi
- 3 śniadania w formie bufetu, 1 piknik
- 3 obiadokolacje w formie bufetu
- 1 masaż 45 min. (tylko powyżej 16 lat)
- nieograniczony wstęp na baseny 3 dni
- nieograniczone korzystanie ze studia fitness
- 1 x 3 godz. Korzystanie z centrum -BAŚKA RELAX” - wellness (tylko powyżej 16 lat)

Cena nie zawiera:
- fakultatywna wycieczka rejs z pokazem nurka (20 EUR)
- zwiedzanie Wenecji (wjazd do miasta, parkingi, barka wodna) (35 EUR)
- bilet wstępu do Jaskini Postojna (23,5 EUR)
- napoi do obiadokolacji
- fish piknik (dopłata - 100 zł w Polsce)

Dopłaty i zniżki

Dzieci do 12 lat z dwoma osobami dorosłymi - 50% zniżki
Dopłata do pokoju 1-osobowego: 120 zł

Postojna

Postojnska Jama należy do grupy największych jaskiń na świecie i stanowi jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Słowenii - jej popularność wśród turystów, mierzona setkami wycieczkowych autokarów, sprawia, że wiele osób woli odwiedzać mniej uczęszczane groty w północnej części miasta lub Jaskinie Škocjańskie w Primorskiej.
Licząca 2 mln lat jaskinia Postojna to system grot, sal i korytarzy o łącznej długości 27 km, utworzonych przez rzekę Pivkę, wpadającą do podziemnego tunelu niedaleko wejścia do pieczary. Rzeka płynie głębokim podziemnym korytarzem, rzeźbiąc po drodze kolejne groty, po czym wypływa na powierzchnię jako Unica. Ta z kolei licznymi zakolami przepływa przez Planinsko Polje (równina Planina) - zapadnięty obszar porowatego wapienia, który po deszczach zamienia się w jezioro Planina. Unica szybko ginie pod ziemią, by pojawić się na powierzchni w okolicach Vrhniki już jako Ljubljanica, i płynie na północ w kierunku stolicy Słoweni.
Jaskinia była znana od stuleci - świadczą o tym napisy na skałach, których wiek szacuje się na 700 lat. Wiedza na temat jaskini ograniczała się jednak tylko do wejścia. Jej wnętrze spenetrowano dopiero w kwietniu 1818 r., na kilka dni przed przybyciem tutaj habsburskiego cesarza Franciszka I (rządził w latach 1792-1835). O turystycznej przyszłości tego miejsca zadecydowała rok później specjalna komisja, zezwalając na wejście pierwszej zorganizowanej grupie wycieczkowej z arcyksięciem Ferdynandem na czele.
Od 1823 r., kiedy ukazał się przewodnik, tutejsze groty odwiedziło ponad 27 mln osób.
Zwiedzanie ciągu jaskiń o łącznej długości 5,7 km, zajmuje nie więcej niż półtorej godziny, gdyż 4 kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną, do przejścia pozostaje zaledwie 1700 m. Przed wejściem do jaskini warto jeszcze raz spojrzeć na rzekę Pivkę, która chowa się w podziemnym tunelu. Wszystko, co widać dalej, jest dziełem jej wartkiego nurtu.
Bilet wstępu: dorosły 23,5 EUR, dziecko do 12 lat 13,5 EUR

Park Plitvice

Jeziora Plitwickie (Plitvicka Jezera) - park narodowy leżący w regionie Lika. Jest to zespół 16 jezior i wielu kaskad znajdujących się na różnej wysokości.
Woda spada z jeziora Proscansko do rzeki Korana poprzez system kaskad, strumyczków i jezior. Największy wodospad liczy 72m wysokości. Jeziora mienią się kolorami od zielonego do niebieskiego, tworząc wraz z otaczającą zielenią niezapomniane widoki. Zwiedzanie odbywa się poprzez spacer drewnianymi kładkami nad wodą.
Jeziora Plitvickie stanowią Park Narodowy położony w centralnej części Chorwacji. Jeziora powstały wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma unikalny, turkusowo-zielony kolor. Woda ukształtowała dolinę z dziesiątkami skalnych progów i barier, tworząc fantazyjne kształty. Najdłuższy wodospad - Galovački Buk - spada z wysokości 20 metrów. Cały teren można zwiedzać, poruszając się po drewnianych kładkach i mostkach zbudowanych nad brzegami, ale jest to dosyć męczący 18 kilometrowy spacer. Dużo łatwiej jest wsiąść na drewnianą tratwę, zabudowaną ławeczkami i daszkiem, która opływa dostępne dla niej jeziora.
Najszybsza metoda poruszania się po Parku to elektryczna kolejka z oszklonymi wagonami, największa frajda dla dzieci.
Cena wstępu (zależna od pory roku) ok. 14 Eur.

Hotele

Kompleks hotelowy Corinthia składa się z 3 powiązanych ze sobą budynków (przejścia bez wychodzenia na zewnątrz). Położony jest przy szerokiej i wspaniałej plaży. Budynek został odnowiony w 1999 roku.
Większość pokoi kompleksu hotelowego posiada tarasy z pięknym widokiem na morze.
Kompleks posiada klimatyzowany hall wraz z recepcją, który stanowi doskonałe miejsce odpoczynku dla gości.
Każda część kompleksu Corinthia posiada swoją klimatyzowaną restaurację, w której serwowane są tradycyjne, śródziemnomorskie potrawy.
Do dyspozycji gosci są: centrum SPA, 2 baseny (wewnetrzny i odkryty) przy których codziennie odbywaja się organizowane przez hotel "animacje" ( gry i zabawy). bar i restauracja.

Wyspa Krk

Krk - największa wyspa Chorwacji (410 km2), położona na południowy wschód od Rijeki. Krk jest połączony ze stałym lądem Krckim Mostem (1430 m długości, wsparty na wyspie Sv. Marko). W nocy most jest podświetlony i widoczny z odległości wielu kilometrów. Krk traci przez niego nieco z wyspiarskiego charakteru, ale jest przez to łatwiej dostępny dla turystów. Północna część wyspy jest mniej atrakcyjna widokowo, ponadto znajdują się tam rafineria i lotnisko. Jak na ironię, w tej okolicy znajduje się jeden z większych ośrodków turystycznych wyspy, Njivice, bardzo popularny wśród polskich biur podróży. Część południowa jest "łysa", swoim charakterem przypominając północną część sąsiedniej wyspy Rab. W tej części znajduje się miejscowość Baska oraz Stara Baska, obydwie nieco przytłoczone przez góry.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-Białastacja BP dworzec20:00
Katowicepl. Powstańców Młodzieży Śląskiej18:40

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-03-10 - 2018-03-15   (Sobota - Czwartek) 6 998 PLN sprawdź miejsca
2018-04-13 - 2018-04-18   (Piątek - środa) 6 998 PLN sprawdź miejsca