Oferta

Villaggio Tivoli

Bibione Zatoka Wenecka Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Apartament
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:5446353/111 Pobierz:  

Cena podstawowa:
apartament 4-osobowy, ubezpieczenie NW KL 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

cena zawiera: zakwaterowanie, Gaz/woda/elektryczność. platne na miejscu: koncowe sprzatanie (do opcjonalne), kaucja 100,- EUR/ apartament Pościel do zabrania ze sobą.

Bibione

Bibione jest prawdziwym wakacyjnym rajem. Ta znana miejscowość kąpieliskowa posiada niezwykle korzystny klimat. Dzięki temu można tu zażywać kąpieli od maja do września, albo i dłużej oraz uprawiać praktycznie każdy sport przez okrągły rok.
Niezwykle atrakcyjnie przedstawia się również oferta tutejszego, wspaniałego zakładu termalnego, który przyczynił się do tego iż sezon w Bibione trwa o wiele, wiele dłużej ..
Czysty i spokojny Adriatyk podarował Bibione szeroką, ponad dziesięciokilometrową plażę, ze złocistym, drobniutkim piaskiem, łagodnie obniżającą się od morza. Przyroda okazała się nie mniej hojna - dała wspaniałą roślinność, piękne lasy piniowe i niezwykle sprzyjający, łagodny klimat.
Z myślą o wykorzystaniu tych walorów, około 45 lat temu powstało Bibione. Od samego początku budowane było z myślą o turystyce. Dzięki temu jest to idealne miejsce, aby spokojnie wypocząć w kontakcie z zachowanym, naturalnym środowiskiem bez konieczności rezygnacji z nowoczesności, wygód i tego, co może zaoferować nowoczesny kurort. Nowe kompleksy turystyczne, tysiące sklepów, świetna infrastruktura sportowa, miejsca rozrywek i spektakli, a wszystko w idealnej harmonii z naturą - to dzisiejszy obraz tego kurortu.
Od 1996 Bibione jest również ważnym centrum termalnym z doskonałym, całorocznym zakładem termalnym!!! Wszystko po to, aby pobyt tutaj był prawdziwie idealny w dowolnym dniu roku.

Villaggio Tivoli

Villagio Tivoli znajduje się około 500 m do plaży i około 200 metrów do centrum. Z zewnątrz jest to spokojny, zielony teren, złożony z 35 willi. Każda willa składa się z 6-8 apartamentów. Znajdują się tu 2 miejsca z solarium- każdy z basenem dla dorosłych i jeden basen dla dzieci. Kort tenisowy(extra płatny). Plac zabaw dla dzieci. Wszystkie wille są parterowe, lub składają się z parteru i pierwszego pietra i maja własny ogród, parking. Wyposażenie apartamentów jest rożne, w zależności od gustów właścicieli.

A4 = APP4 - salonik z kuchenka i 2 kanapy, łóżko dwuosobowe, łazienka, ogród. Max dla 4 osób

B5/1= APP5 - sypialnia z podwójnym łóżkiem, plus łóżko piętrowe, salonik z aneksem kuchennym, pojedyncza sofa, łazienka. Ogród i taras. Max-5 osób

B5/2 = APT/4-5 - parter plus piętro. Sypialnia z dużym łóżkiem (2osobowym), + 1 łóżko (jednoosobowe), pokój dzienny z kącikiem kuchennym i sofa na 2 osoby, łazienka, ogród- max 5 os.

C6 = APT/6 -parter, piętro, sypialnia z 2 os. łóżkiem, sypialnia na 2 osoby, 1 pokój dwuosobowy-pierwsze piętro. Parter-aneks kuchenny, sofa na 2 osoby, łazienka, ogród - max 6 osób.

C7 = APT/7 -parter + piętro. Sypialnia z 2 os. łóżkiem, pokój z 3 łóżkami (1 osobowymi) lub 1 lóżko osobne i 1 lóżko dwuosobowe-do wyboru. Aneks kuchenny i kanapa na 2 osoby, łazienka. ogród. max. 7 osób.

dodatkowe informacje

Końcowe sprzątanie: apartament jest oddawany klientowi czysty; musi być oddany przez klienta w takim samym stanie. Na zapytanie może być sprzątanie końcowe wykonane przez nasz personel (rezerwacja i płatność na miejscu przy przyjeździe).

Pościel do zabrania ze sobą.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-05-26 - 2018-06-02   (Sobota - Sobota) 8 293 PLN = 69 EUR zamów
Powiększ mapę